Čerpací stanice

Ceny pohonných hmot ke dni: 29. 4. 2024

Cena nafty: 37,90 Kč / litr

Cena naturalu: 40,50 Kč / litr

podíl biosložky: 5,1 %
pohonné hmoty jsou určené do: -15 st. C

 

Nabízíme nafta motorová, natural 95, palivo nakupujeme od společnosti ČEPRO a.s., prověřená a certifikovaná paliva, máme osvědčení od ČOI, že palivo splňuje všechny normy

Máme dva stojany, řidiči s většími vozidly mohou použít tlačítko pro rychlejší průtok. Normální průtok je 40l za minutu, po stisknutí tlačítka 70l za minutu. Čerpací stanice je vysoká 4,1 m, mohou tedy u nás tankovat i kamiony s přívěsem, nejen, že se stočí, ale i se vejde pod střechu a bez problémů natankuje.

Během dne od 7,00 do 19,00 od Po do Pá a v So a Ne od 8,00 do 19,00 u stojanu klasicky natankujete a přijdete nám zaplatit do shopu, který je cca 10m od čerpací stanice. Samozřejmostí je, že si k shopu vozidlem můžete od čerpací stanice přejet.

Pro firmy nabízíme možnost tankování fakturačně jednou za měsíc s množstevní slevou z prodejní ceny dle dohody a objemu tankování. Firmě nebo podnikateli pouze vystavíme naši čipovou kartu, kterou se při tankování identifikuje buď na pokladně, nebo u terminálu čerpací stanice. Za karty se nic neplatí, pouze požadujeme jejich vrácení při ukončení spolupráce.

Čerpací stanice je k dispozici NONSTOP. Během dne se platí u obsluhy shopu, od 19,00 do 6,30 je samoobslužná, o víkendech do 7,30. Je zde umístěn terminál na platební karty, jehož displey Vás kompletně navede na postup k tankování. Nejprve přiložíte nebo vsunete Vaši platební kartu, zadáte PIN a částku, za kterou chcete natankovat, platební terminál si ověří, zda Váš účet disponuje takovou výší peněžních prostředků a povolí Vám tankovat. Pokud je Vámi zvolená částka vyšší, než se Vám vejde do nádrže, banka Vám strhne z účtu pouze tolik, za kolik jste fakticky natankovali.

Stejně se postupuje při platbě v hotovosti na terminále čerpací stanice. Navolíte částku, za kterou chcete natankovat, vsunete bankovky do terminálu a můžete tankovat. Pokud se Vám zaplacené množství opět nevejde do nádrže, o svoje peníze nepřijdete, terminál Vám vrátí neprotankovanou částku na tzv. přeplatkové poukázce s unikátním čárovým kódem, kterou použijete při příštím tankování buď u nás v shopu místo peněz na pokladně, nebo opět samoobslužně na terminálu čerpací stanice, kdy přeplatková poukázka slouží místo bankovky.

V obou případech platí, že je nutné nejdříve zaplatit, jinak se stojan neodemkne a nepovolí tankování.

Zadat poptávku - dovezeme vám auto na přání

Novinky

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Prodejní plocha - provozovna:
Na Vyšehradě 1097
572 01 Polička

Telefon
+420 775 655 655
+420 461 721 145
E-mail
info@autocentrumpolicka.cz
Akce - prodloužená záruka

Značky v nabídce

Naše služby

 • prodej vozů ze zahraničí
 • zánovní vozy s velkou výbavou
 • individuální dovoz
 • výhodné financování vozů formou leasingu nebo úvěru na automobil

Financování

 • výhodné financování vozů formou úvěru nebo leasingu
 • jednoduché a rychlé schválení do 1 hodiny
 • akontace od 0%
 • variabilní délka splácení
Financování

Odběr novinek

Chcete-li být informování o novinkách v naší nabídce prostřednictvím emailu, prosíme vložte Váš email do formuláře.

Partneři

 • Cardetect
 • DEFEND Car Protect
 • Cebia
 • MONETA Auto